На території Древлянського заповідника зловили групу чоловіків із зброєю

Працівники Державної екологічної інспекції у Житомирській області та природного заповідника «Древлянський» на заповідній території виявили групу з шести осіб, які знаходились з мисливською зброєю. Про це повідомила прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів України.

«У зв’язку з тим, що правопорушники перебували на території, яка охороняється, як національне надбання, де заборонена будь-яка діяльність, що створює шкідливий вплив на природні комплекси, мисливську зброю у них було вилучено. За порушення природоохоронного законодавства складено адміністративні протоколи, які будуть направлені до суду. Правопорушників доставлено до територіального відділення поліції для з’ясування всіх обставин справи», – йдеться у повідомленні.

За інформацією прес-служби, співробітники природного заповідника «Древлянський» спільно із представниками екологічних служб та працівників поліції проводять регулярні рейдові перевірки. Разом вони патрулюють територію заповідника, оберігаючи від браконьєрів та порушників, які завдають шкоду місцевій флорі та фауні. За словами представників заповідника, такі спільні рейди ефективніші у боротьбі із браконьєрами, які полюють на козуль, лосів, кабанів, куниць, бобрів, водоплавних птахів та інших тварин.

Довідково: Природний заповідник «Древлянський» — природоохоронна територія в межах Народицького району. Розташований на південь і схід від селища Народичі, вздовж річки Уж та її правих приток — Лозниця, Ослів і Звіздаль. Площа заповідника 30872,84 га. Створений 31 грудня 2009 року.

Нагадаємо, трьох сталкерів затримали житомирські прикордонники під час перетину зони відчуження. З повною сумкою боєприпасів у столичному метро затримали військового з Житомирської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *