На виробництві палетів у Житомирському районі загинула неповнолітня

Директора одного з підприємств по виробництву палетів у Житомирському районі судитимуть через загибель 16-річної дівчинки на виробництві. Про це повідомили у пресслужбі обласної поліції.

 Трагедія трапилася у вересні 2022 року у Харитонівській громаді Житомирського району. Дівчинка загинула через недотримання правил охорони праці.

«Смертельні травми дівчинка отримала, коли виконувала роботи по закиданню деревини у двохротерний шредер розривного типу. При цьому у машину були внесені  конструктивні зміни розмірів та форми огорожі, що обмежило її захисні функції від небезпеки та створило потенційне джерело травмування», – розповіли у поліції.

Згідно із висновком судово-медичної експертизи, смерть дитини спричинили відкритий перелом кісток черепа та травматична ампутація лівої руки.

Як з’ясували правоохоронці, із дівчинкою не було укладено жодного трудового договору. Крім того, у підприємця не було дозволів на виконання робіт із підвищеною небезпекою та експлуатацію вказаного агрегата. Сама ж дівчинка не проходила відповідного навчання та інструктажу із техніки безпеки.

Директорові підприємства оголошено про підозру у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою. За це він може отримати від 2 до 10 років тюрми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *