На земельному аукціоні продадуть в оренду понад 70 гектарів сільгоспземель

На земельному аукціоні продадуть в оренду понад 70 гектарів сільгоспземель

Земельні торги відбудуться у червні.

Землевпорядники Житомирщини на земельному аукціоні у червні запропонують інвесторам взяти участь у земельних торгах з продажу права оренди на три земельні ділянки. Загальна площа земель сільськогосподарського призначення державної власності, які знаходяться за межами населених пунктів, становить 71,7 гектара. Про це повідомив сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

«Виставлені на торги ділянки знаходяться у Новоград-Волинському районі –Киківська сільська рада. Стартова сукупна вартість ділянок визначена на рівні 8 % від нормативної грошової оцінки землі та становить 142 тис. грн», –йдеться у повідомленні.

З початку року землевпорядники вже провели земельні торги, за результатами яких інвесторам продали права оренди на чотири земельні ділянки на території Червоноармійського району. Загальна площа угідь становить 108,6 гектара. Орендна плата у сумі 115,5 тис. грн щорічно надходитиме до місцевих бюджетів.

Довідково. Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

Нагадаємо, землевпорядники області передали в оренду з аукціону майже 110 га землі.

Leave a Comment