На Житомирщині знайшли літак часів Другої світової та останки екіпажу (ФОТО)

На Житомирщині пошуковці ВГО «Союз «Народна Пам’ять» виявили літак часів Другої світової війни та останки екіпажу. Інформація про це розміщена на сайті ВГО «Союз «Народна Пам’ять». Процес підняття бойової машини та її екіпажу триває.  

«Знахідці передували тривалі пошуки у важкодоступній заболоченій місцевості. Тому з допомогою екскаватора-драглайна пошуковці дістають болотну рідоту, ретельно перевіряючи її на наявність фрагментів літака або останків екіпажу. Помпою поступово відкачують воду з розкопу, обстежуючи щупом і металошукачем його дно і стінки», – йдеться у повідомленні.   

Пошуковці повідомили, що на даний момент виявлені великі частини фюзеляжу, радіокомпас, манометр, кисневий балон. Ймовірно, що добралися до хвостової частини літака. Там знайдені людські останки, які, швидше за все, належать стрілку-радисту загиблого екіпажу.

«Неоціненну допомогу в пошуковій експедиції надають місцеві жителі своєю інформацією, а також технікою, яку надала агрофірма ТОВ «Кам’янське», – розповіли пошуковці.

Нагадаємо, 156 артилерійських снарядів часів минулих війн знищили у Малинському районі. 100-кілограмову авіаційну бомбу часів минулих війн знешкодили піротехніки.

Автор фото: з сайту ВГО «Союз «Народна Пам’ять».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *