На Житомирщині 7 закладів відпочинку та оздоровлення дітей не пройшли перевірку

На Житомирщині 7 закладів відпочинку та оздоровлення дітей не пройшли перевірку

Перевіряли на стан пожежної безпеки.

Органи ДСНС у Житомирській області з початку року перевірили на стан пожежної безпеки усі 24 заклади відпочинку та оздоровлення дітей, які знаходяться на обліку. Кілька з них за результатами перевірок не відкрилися. Про це повідомив заступник начальника управління із запобігання надзвичайним ситуаціям управління ДСНС України у Житомирській області Олег Шахрай, – проінформувала прес-служба облдержадміністрації. 

«На обліку в органах ДСНС знаходиться 24 заклади відпочинку та оздоровлення дітей. Управління у 2019 році планово та позапланово перевірило ці заклади. На 7 об’єктів були складені акти, і вони не використовуються для оздоровлення. Приписами ми рекомендували 179 протипожежних заходів. З них на сьогодні виконали 108», – сказав Олег Шахрай.

За його словами, аналіз перевірок показав найчастіші порушення: відсутність зовнішнього протипожежного водопостачання, невідповідність утримання шляхів евакуації, відсутність чи несправність систем протипожежної сигналізації чи оповіщення людей про пожежу, недостатнє забезпечення первинними засобами пожежогасіння тощо.

Після закінчення термінів приписів заклади перевірять знову і оглянуть, чи виконані усі необхідні заходи.

Нагадаємо,на Житомирщині за кошти обласного бюджету оздоровлять дітей в 6 місцевих таборах. На оздоровлення дітей у таборах у Коростені витратять майже півтора мільйона.

Leave a Comment