На Житомирщині безробітні облаштовуватимуть укриття та плестимуть захисні сітки для ЗСУ

На Житомирщині тих, хто зареєструвався у центрі зайнятості як безробітний, залучатимуть до ремонту сховищ та плетіння захисних сіток для ЗСУ. Про це повідомили у Житомирській ОДА.

«До виконання робіт передбачено залучати працездатне населення, передусім зареєстрованих безробітних з оплатою праці не нижче законодавчо встановленого мінімального розміру за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Крім того, оплату за виконання таких робіт можуть дофінансовувати за рахунок коштів місцевих бюджетів, підприємств, установ, організацій, а також інших джерел, не заборонених законодавством», ‒ зазначають в облдержадміністрації.

Станом на 17 квітня 2023 року, у 13 територіальних громадах області вже організовано суспільно корисні роботи, до виконання яких залучено 90 осіб з числа зареєстрованих безробітних. Термін виконання таких робіт становить від двох тижнів до двох місяців.

Для оплати праці безробітних, які беруть участь у суспільно корисних роботах, спрямовано 833 тисяч гривень за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Видами таких робіт є підтримання у готовності захисних споруд, у тому числі, цивільного захисту, пристосування існуючих наземних приміщень під найпростіші укриття, облаштування пунктів обігріву, плетіння маскувальних сіток, надання допомоги вразливим верствам населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *