На Житомирщині до 13 років засудили «народного міліціонера «днр»

У Житомирі до 13 років тюрми засудили колаборанта, який добровільно вступив до силового окупаційного підрозділу т.зв. «днр». Про це повідомили у пресгрупі СБУ у Житомисрькій області.

«За даними слідства, зловмисником виявився ексзалізничник – 41-річний уродженець Красного Лимана (нині – Лиман Донецької області). Під час тимчасового захоплення його рідного міста у 2014 році, він добровільно приєднався до російських найманців, отримав вогнепальну зброю та виконував поставлені перед ним завдання», – повідомили у спецслужбі.

Після звільнення Лимана злочинець виїхав до непідконтрольного українській владі Донецька і вступив до бойового складу «окремого краматорського комендантського полку 1 армійського корпусу народної міліції днр», де пройшов спеціальну підготовку, отримав позивний «Удав» та псевдозвання «гвардії капітан». З того часу бойовик «героїчно» виконував злочинні накази окупантів, пов’язані зі збройних супротивом Силам оборони, захопленням і утриманням територій України.

До обов’язків «Удава» входило курувати інформаторську мережу, яка діяла у Лимані і «спеціалізувалася» на зборі відомостей про чисельність, види, озброєння та маршрути пересування сил і засобів Збройних Сил України, перш за все – залізничним сполученням.

Нині засудженого оголошено у розшук. Початок строку відбування покарання обчислюватиметься з дати затримання злочинця, який нині переховується від правосуддя у тимчасово окупованому Донецьку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *