На Житомирщині ліцей здав в оренду землі, які були призначені для дослідницьких цілей

На Житомирщині ліцей здав в оренду землі, які були призначені для дослідницьких цілей

Майже 100 га землі вартістю понад 3 млн грн.

Любарський професійний ліцей незаконно передав в оренду товариству з обмеженою відповідальністю майже 100 га землі вартістю понад 3 млн грн, що належили навчальному закладу. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

“Зокрема, у травні 2018 року між сторонами укладено договір, начебто, про спільну діяльність, відповідно до якого, професійний ліцей передає приватному товариству 99,6 га землі для вирощування сільськогосподарської продукції, з метою подальшого отримання прибутку. Однак установлено, що зазначений договір укладено для приховування орендних відносин та використання не за призначенням землі, наданої державою для дослідницьких  і навчальних цілей”, – йдеться у повідомленні.

Бердичівською місцевою прокуратурою заявлено позов про визнання недійсним договору про спільну діяльність, укладеного між Любарським професійним ліцеєм і ТОВ «Хмільницьке» та повернення 99,6 га землі.

“Лише після того, як господарським судом Житомирської області позов прийнято до провадження, відповідачі визнали незаконність своїх дій. Відтак, за втручання прокуратури навчальному закладу повернуто майже 100 га землі, про що складено офіційний акт приймання-передачі землі”, – додали у прокуратурі.

Нагадаємо, Житомирська райрада віддасть в оренду 20 соток землі екс-заступнику голови ОДА. На Житомирщині сільрада здала в оренду радіоактивно забруднену землю вартістю понад 7,8 мільйонів.

Leave a Comment