На Житомирщині майже 2,5 тисячі укриттів придатні до використання, – ДСНС

На Житомирщині 2471 укриття придатне для використання. Про це повідомили у Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

«Обстеження стану захисних споруд здійснювалися комісіями, створеними місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, до складу яких входили представники територіальних підрозділів ДСНС та органів Національної поліції України. За висновками обстежень на території Житомирської області обстежено 3 429 захисних споруд, з яких 2 471 готова до використання, що становить 72%», – розповіли рятувальники.

Комісія не тільки перевірила наявні сховища, а й здійснили додаткові перевірки за скаргами громадян щодо порушень вимог з утримання захисних споруд та забезпечення безперешкодного доступу населення до них. Додатково проінспектували системи оповіщення населення про повітряну загрозу. Зокрема, територіальну та місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення, а також роботу мобільних застосунків.

Нагадаємо, що у Житомирській ОВА розповіли, куди звертатися, якщо є проблеми з укриттями. За фактом неналежного стану укриттів прокуратура області відкрила 10 кримінальних проваджень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *