На Житомирщині офіцер випадково вистрелив у свого колегу

Військова прокуратура Житомирського гарнізону розслідує факт порушення правил поводження зі зброєю, який стався 29 липня з військовослужбовцем однієї з частин Сухопутних військ ЗСУ в Житомирській області. Офіцер ненавмисне вистрелив з пістолета Макарова у чергового по частині. Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

«Установлено, що 29 липня офіцер, перебуваючи в добовому наряді помічником чергового військової частини, діючи з необережності та в порушення правил поводження зі зброєю, здійснив несанкціонований постріл із закріпленого за ним пістолета Макарова. В результаті цього черговий по частині отримав тілесне ушкодження – вогнепальне поранення лівої ноги», – йдеться у повідомлені.

До єдиного реєстру досудових розслідувань 30 липня внесли відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 414 Кримінального кодексу України (Порушення правил поводження зі зброєю, а також із речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення).
На даний час у кримінальному провадженні проводяться першочергові слідчі дії.

«ч. 1 ст. 414 КК України, «Порушення правил поводження зі зброєю, а також із боєприпасами, вибуховими, іншими речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення, а так само з радіоактивними матеріалами, якщо це заподіяло потерпілому тілесні ушкодження або створило небезпеку для довкілля, – карається службовим обмеженням на строк до двох років або триманням у дисциплінарному батальйоні на той самий строк, або позбавленням волі на строк до трьох років»», – додали у прес-службі.

 Нагадаємо, що депутат обласної ради вистрелив у себе з вогнепальної зброї. Селянин з мисливської рушниці застрелив сина своїх сусідів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *