На Житомирщині оголосили надзвичайно високий рівень пожежної небезпеки

На Житомирщині оголосили надзвичайно високий рівень пожежної небезпеки

 Суха і сонячна погода може спричинити займання.

У Житомирській області 29-30 липня очікується надзвичайно високий рівень пожежної небезпеки 5 класу. Про це повідомила прес-служба ДСНС області. Тож, значно збільшується і ризик виникнення численних пожеж у природних екосистемах та на відкритих територіях.

«За даними обласного центру гідрометеорології, 29-30 липня у південних районах Житомирщини очікується надзвичайно високий (5 клас) рівень пожежної небезпеки, на решті території високий (4 клас)», – йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що за минулу добу рятувальники ліквідували 2 пожежі на полях. Зокрема, на полі в селі Мединівка Коростенського району загорівся легковий автомобіль, вогонь від якого перекинувся на стерню та солому.

Внаслідок події знищено автомобіль, 1 га стерні та 8 тонн соломи. Також цієї доби пожежники загасили подібну пожежу в смт Іванопіль Чуднівського району. Там на площі 2 га зайнялися післяжнивні залишки пшениці.

Нагадаємо, через несправний комбайн вщент згорів врожай пшениці. У селі на Житомирщині чоловік вбив пенсіонера і підпалив його будинок, щоб замаскувати вбивство під пожежу.