На Житомирщині під час сварки жінка облила себе бензином, а чоловік ненароком підпалив її

На Житомирщині під час сварки жінка облила себе бензином, а чоловік ненароком підпалив її

Поліцейські розпочали розслідування.

Поліція розслідує обставини травмування жінки під час пожежі, яка сталася 8 жовтня у селі Селець Черняхівського району. Під час перевірки з’ясувалось, що у будинку проживала родина з 4 дітьми. На щастя всі вони встигли вчасно вибратись з оселі. Однак опіки тіла через вилитий на себе бензин отримала 35-річна мати. Нині жінка у лікарні. Поліцейські розпочали розслідування. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області. 

Попередньо встановлено, що пізнього вечора між громадянським подружжям виникла чергова суперечка на ґрунті ревнощів. Їй передувала спільна вечеря з вживанням алкоголю. У розпалі емоцій чоловік заніс у хату каністру з бензином. Жінка, реагуючи на його дії, умисно вилила частину рідини на себе, проливши при цьому і на підлогу. На цьому конфлікт ніби почав згасати і жінка пішла вмиватись, оскільки бензин потрапив в очі і викликав подразнення. Чоловік, за його словами, уже заспокоївшись допомагав їй, але в якийсь момент в його руках опинилась запальничка.

За зібраними свідченнями, він механічно клацнув нею, а від концентрації парів горючої суміші вогонь спалахнув миттєво – спочатку одяг на жінці, оскільки чоловік стояв неподалік, а потім і пролитий  довкола бензин, – розповів т.в.о. начальника Черняхівського відділення поліції Андрій Корчевський. – У будинку розпочалась і швидко поширювалась пожежа. Відтак чоловік спочатку стягнув палаючий одяг з жінки, а потім кинувся виносити з хати менших дітей, старші вибрались самі. У подружжя їх четверо – від 7 до 14 років.

Нині усі ці обставини поліцейські перевіряють у рамках відкритого кримінального провадження. Попередня кваліфікація події – ст. 128 (Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Жінку госпіталізували до відповідного відділення обласної лікарні. За наявною інформацією вона отримала близько 35-40 % опіків тіла.

Діти наразі мешкають у родичів.

Нагадаємо, під варту взяли жителя Хорошівського району, який облив бензином та підпалив співмешканку. На Житомирщині ревнивий чоловік підпалив співмешканку.

 

Leave a Comment