На Житомирщині під час ЗНО з математики виявили порушення

Працівники управління поліції охорони в Житомирській області, які забезпечують правопорядок у пунктах ЗНО,  21 травня під час тестування виявили перші порушення. Про це повідомила прес-служба відомства.

«Пройшла одна з найбільш масштабних сесій зовнішнього незалежного оцінювання знань. Абітурієнти складали іспит з математики. Професійну охорону та дотримання правил проведення на 139 пунктах ЗНО, що працюють в області, забезпечують поліцейські охорони.

Під час технологічної перерви поліцейськими охорони було виявлено 6 порушень правил проведення тестування – використання мобільних телефонів. Абітурієнтів, які порушили правила, працівники центру оцінювання якості освіти відсторонили від подальшого проходження тестових завдань», – йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що на пунктах тестування не можна користуватися засобами зчитування, передачі та відтворення інформації, до яких належать і мобільні телефони.

Нагадаємо, майже 800 випускників минулих років складатимуть цьогоріч ЗНО на Житомирщині. На Житомирщині явка абітурієнтів на тестуванні з математики у минулому році склала 95%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *