На Житомирщині почали вакцинувати у відділеннях «Укрпошти»

На Житомирщині почали вакцинувати у відділеннях «Укрпошти»

Пункти відкрили у 26 відділеннях області.

Жителі Житомирської області віднині можуть вакцинуватися у відділеннях «Укрпошти». Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації.

«У 26 відділеннях Житомирської області працюватимуть тимчасові пункти імунізації для пенсіонерів. За наявності достатньої кількості вакцини також зможуть зробити щеплення й інші охочі жителі», ‒ йдеться у повідомленні.

Житомиряни можуть вакцинуватися у 5 відділеннях «Укрпошти» по вулицях Вокзальна, 6, Київська, 20, проспект Миру, 4, Вітрука, 55, Хлібна, 28. У Коростені вакцинуватимуть у відділенні по Грушевського, 49. У Бердичеві охочі щепитися від коронавірусу можуть звернутися до поштових відділень по Вінницькій, 28/1 та Житомирській, 53Новограді-Волинському — по площі Лесі Українки, 3. Що стосується інших міст та селищ області, то пункти вакцинації у відділеннях «Укрпошти» розташовані за такими адресами:

Олевськ, вул.Свято-Миколаївська, 28

Лугини, вул.Героїв Небесної Сотні, 3

Овруч, вул.Гетьмана Виговського, 4

Народичі, вул.Першого Травня, 21

Малин, вул.Грушевського, 20

Ружин, вул.Бурди, 60

Андрушівка, вул.Тараса Шевченка, 2

Попільня, вул.Героїв Майдану, 19 Г

Брусилів, Митрополита Ілларіона, 45

Любар, вул. Незалежності, 46

Романів, вул.Небесної Сотні, 112

Черняхів, вул.Володимирська, 4

Хорошів, вул.Незалежності, 1

Пулини, вул.Шевченка, 118

Радомишль, майдан Соборний, 14

Баранівка, вул.Звягельська, 3

Ємільчине, вул.Соборна, 31.

Яким буде графік роботи тимчасових пунктів вакцинації, у департаменті поки не знають. Час їхнього функціонування наразі визначається.

«Пріоритет надається людям старшого віку та тим, хто має неінфекційні хронічні захворювання – цукровий діабет, серцево-судинні, захворювання органів дихання та нирок», ‒ додають у департаменті.

Нагадаємо, що у серпні житомирян почали вакцинувати у торгових центрах «Олді» та «Епіцентр». У Бердичеві відкрили другий центр вакцинації у липні 2021 року.

Leave a Comment