На Житомирщині померли 449 інфікованих COVID-19, 11 з яких – за минулу добу

На Житомирщині померли 449 інфікованих COVID-19, 11 з яких – за минулу добу

Стрімко зростає кількість летальних випадків.

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів у Житомирській області спостерігається стабільно високий рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію та стрімко зростає кількість летальних випадків внаслідок захворювання на COVID-19. За минулу добу на Житомирщині зареєстровано 11 летальних випадків від коронавірусної інфекції. Про це 23 листопада повідомила пресслужба облдержадміністрації з посиланням на Житомирський обласний лабораторний центр.

“Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли74-річний житель Черняхівського району; 83-річний житель Романівського району; 61-річна жителька Житомирського району; 56-річний житель міста Коростень; двоє жінок віком 79 та 85 років та 61-річний чоловік — жителі міста Новоград-Волинського району; 83-річна жінка та 76-річний чоловік — жителі міста Бердичів47-річний чоловік Пулинського району; 46-річний житель Андрушівського району”, – йдеться у повідомленні.

Наразі на Житомирщині зареєстровано 449 летальних випадків від COVID-19.

Нагадаємо, Житомирське ТТУ перевірить на коронавірус ще 250 працівників. У голови Ємільчинської РДА виявили коронавірус.

Leave a Comment