На Житомирщині повісилася школярка. Кажуть, після сварки з матір’ю коханого

На Житомирщині повісилася школярка. Кажуть, після сварки з матір’ю коханого

 Залишила записку.

До Баранівського відділення поліції 25 березня надійшло повідомлення про виявлення тіла юної жительки одного із сіл району, яка покінчила життя самогубством, повісившись на мотузці у підсобному приміщенні за місцем свого проживання. Правоохоронці розпочали відповідні перевірки у рамках кримінального провадження. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

«Про загиблу відомо, що вона проживала разом із батьком і двома братами. Матір померла. Дівчина навчалась у 10-му класі сільської школи. Раніше сім’я у поле зору правоохоронців не потрапляла. Під час першочергових заходів поліцейські встановили коло спілкування загиблої і з’ясували, що певний час вона перебувала у Новоград-Волинському районі, де проживає її знайомий, 1998 р.н. Додому повернулась у неділю ввечері і пожалілась батькові на суперечки із матір’ю хлопця. А 25 березня старший брат і батько знайшли у хаті передсмертну записку, залишену дівчиною, а потім виявили у підсобному приміщенні і її тіло», – йдеться у повідомленні.

За вказаним фактом поліція розпочала кримінальне провадження, у рамках якого встановлює усі обставини та причини.

Нагадаємо, на Житомирщині чоловік жорстоко вбив матір чотирьох дітей та повісився. Житомирянка перед спробою самогубства залишила у поліції передсмертну записку.

Leave a Comment