На Житомирщині прощаються із загиблими в авіакатастрофі Ан-26 курсантами

На Житомирщині прощаються із загиблими в авіакатастрофі Ан-26 курсантами

7 жовтня.

На Житомирщині 7 жовтня відбудеться церемонія прощання із загиблими в авіакатастрофі Ан-26 курсантів. Тіла загиблих ‒ 21-річного Дмитра Студінського та 19-річного Богдана Матвійчука 6 жовтня до смт Озерне доставив літак. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації.

Страшна трагедія під Чугуєвом забрала життя 19 молодих курсантів та 7 членів екіпажу, серед яких були уродженці Житомирщини.

“Дмитра Студінського поховають у рідному селі Скоморохи сьогодні, 7 жовтняЦеремонія прощання з ним відбудеться об 11:00 (у сільській церкві), об 11:45 – на сільському кладовищі.

Загиблого Богдана Матвійчука живим коридором ввечері, 6 жовтня, зустріли у Новограді-Волинському. Церемонія прощання з ним відбудеться сьогодні, 07 жовтня, з 11:30 до 14:00 год. у Будинку офіцерів (м.Новоград-Волинський, вул. Леваневського, 25). Цей день у Новограді-Волинському оголошено Днем жалоби”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в авіакатастрофі біля Чугуєва загинули 19 курсантів Харківського університету Повітряних сил та семеро офіцерів. Одному курсанту вдалося вижити. ДБР розглядає чотири версії слідства: технічна несправність агрегатів літального апарату, неналежне виконання своїх службових обов’язків екіпажем або відповідальними за керування польотами, а також неналежне технічне обслуговування літака та підготовки його до польоту.

Leave a Comment