На Житомирщині придбали 22 службових автомобіля для лікарів сільських амбулаторій

На Житомирщині придбали 22 службових автомобіля для лікарів сільських амбулаторій

Вартість однієї машини 479 тис. грн.

На Житомирщині закупили 22 одиниці службового автотранспорту для лікарів, що працюватимуть у нових амбулаторіях, 9 з яких розпочали будувати у селах області. Про це повідомив департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА.

“Через систему електронних торгів департамент закупив 22 службових автомобіля марки Renault Duster для лікарів, які незабаром працюватимуть в амбулаторіях нового зразка у сільській місцевості. Загалом після тендерних процедур вартість автотранспорту склала 10 млн 538 тис. грн, з яких 479 тис. грн – за одну машину. Такий транспорт необхідний лікарям для того, аби швидко дістатись до пацієнта у будь-який населений пункт, який обслуговуватимуть фахівці сільської амбулаторії”, – йдеться у повідомленні. 

Окрім цього, в області продовжується будівництво 9 нових сучасних амбулаторій із житлом на 1-2 лікаря. У 2019 році у селах планують завершити будівництво 22 сучасних амбулаторій із житлом для лікарів.

До слова, на розбудову сільської медицини Житомирщина отримала 194,5 млн грн з держбюджету, які спрямовуються на будівництво амбулаторій та закупівлю 22 одиниць службового автотранспорту. Загальна кошторисна вартість однієї амбулаторії складає 7 млн 200,0 тис. грн.

Нагадаємо, що на реконструкцію обласного онкодиспансеру витратять понад 71 мільйон. За охорону обласної лікарні імені Гербачевського заплатять понад 200 тисяч.

Leave a Comment