На Житомирщині розшукують іноземця, який на смерть забив житомирянина

На Житомирщині розшукують іноземця, який на смерть забив житомирянина

Поблизу тренажерного залу.

Іноземця, який у 2020 році побив житомирянина, внаслідок яких той помер, оголосили у міжнародний розшук. Про це повідомили в обласній прокуратурі.

«За даними слідства, злочин проти здоров’я та життя людини у серпні 2020 року скоїв 41-річний іноземець, який тимчасово проживав у Житомирі. Того вечора обвинувачений займався фізичними вправами у тренажерному залі, розташованому у житловому будинку. Вийшовши у двір, зустрів місцевого жителя, який, будучи у стані алкогольного сп’яніння, зупинився біля нього. Це не сподобалося іноземцю. Спочатку він спровокував словесний конфлікт, а потім заподіяв незнайомому чоловіку декілька сильних ударів по голові, від яких той впав», йдеться у повідомленні

За висновками експертизи, смерть потерпілого настала унаслідок отримання тяжких тілесних ушкоджень.

Вже через декілька днів фігурант кримінального провадження, з метою переховування від органу досудового слідства, покинув місто та виїхав за кордон. Наразі його оголошено у міжнародний розшук.

У прокуратурі зазначають, що за скоєне у разі доведення його вини іноземцю може «світити» від 7 до 10 років тюрми.

Нагадаємо, що суперечки двох жителів Новограда-Волинського на тему моралі закінчилися вбивством. Жителя Житомирського району судили за вбивство та побиття.

Leave a Comment