На Житомирщині СБУ викрила подружжя колаборантів

На Житомирщині СБУ викрила подружжя колаборантів

Вони агітували місцевих за «русскій мір».

Співробітники Служби безпеки України спільно з Національною поліцією викрили у Бердичеві подружжя, які відкрито підтримували широкомасштабне вторгнення Росії та висловлювали неповагу до Збройних Сил України. Про це повідомила пресслужба СБУ у Житомирській області.

«Подружжя бердичівлян, корінний українець та уродженка Росії, відкрито виправдовували рішення «єдиного легітимного президента Путіна навести порядок в Україні» і звинувачували українську владу у розв’язанні збройного конфлікту на Донбасі, закидаючи нашій армії вбивства своїх громадян», ‒ йдеться у повідомленні.

Від самого початку війни колаборанти активно почали агітувати своїх знайомих і місцевих підприємців за підтримку рашистської армії та виправдовували військові злочини окупантів.

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки за місцем реєстрації та фактичного проживання подружжя у Бердичеві і на Рівненщині. Обох із членів подружжя затримано.

Нагадаємо, що 30 березня російські окупанти обстріляли села Коростенського та Житомирського районів. Під час авіаційного обстрілу Бердичева загинула одна людина.

Leave a Comment