На Житомирщині судитимуть держреєстратора, який підробив документи

На Житомирщині судитимуть держреєстратора, який підробив документи

Він змінив цільове призначення ділянки землі.

Державний реєстратор комунального підприємства, що у Ємільчинському районі, постане перед судом за підробку документів. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

«Під час досудового розслідування установлено, що державний реєстратор комунального підприємства, що у Ємільчинському районі, порушив вимоги Земельного кодексу України та Закону України «Про землеустрій».  Зокрема, за відсутності затвердженого проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,06 га, яка належала до категорії земель житлової і громадської забудови, вніс до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно завідомо неправдиві відомості, зареєструвавши зазначену ділянку як землю, призначену для обслуговування та будівництва об’єктів торгівлі», – йдеться у повідомленні.

Під процесуальним керівництвом Новоград-Волинської місцевої прокуратури закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом внесення державним реєстратором до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України. Наразі обвинувальний акт скеровано до Ємільчинського районного суду для розгляду по суті.

До слова, злочини цієї категорії караються штрафом до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, поліцейський підробив диплом про освіту, щоб отримати вищу посаду. За використання підробленого диплому начальника сектору управління патрульної поліції у Житомирі можуть позбавити волі на строк до двох років. Чуднів: двох посадовців судитимуть за підробку документів.

Leave a Comment