На Житомирщині судитимуть податківців, які за «винагороду» зменшили підприємцю штрафні санкції

На Житомирщині судитимуть податківців, які за «винагороду» зменшили підприємцю штрафні санкції

Свої послуги оцінили на суму у 7 тис. грн.

На Житомирщині закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно керівника підрозділу фіскальної служби, яка внесла до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, слідчого податкової міліції, який одержав неправомірну вигоду за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, та особи, яка надала таку неправомірну вигоду. Про це повідомил пресслужба прокуратури Житомирської області.

“Установлено, що у жовтні минулого року, під час перевірки працівниками фіскальної служби області одного із кафе у місті Коростені щодо торгівлі підакцизними товарами виявлено факти незаконного продажу та зберігання приватним підприємцем алкогольних напоїв без дозвільних документів. Відповідно, підприємець мав би сплатити штрафні санкції.

Однак приятелька підприємця, з метою зменшення штрафних санкцій, вирішила «владнати справу» із знайомим слідчим податкової міліції, який оцінив свої послуги на суму 7 тис.   грн.

Тому, як тільки на рахунок його банківської картки була перерахована обумовлена сума неправомірної вигоди, взявся «вирішувати питання» із завідувачкою сектором фіскальної служби.  

Чиновниця, у свою чергу, склала та підписала акт перевірки про виявлені порушення, внісши до офіційного документу завідомо неправдиві відомості, що стало підставою суттєвого зменшення суми штрафних санкцій”, – йдеться у повідомленні.

Наразі усі фігуранти справи за свої протизаконні дії постануть перед судом, який визначить покарання кожному відповідно до вчиненого злочину.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за 1 ст. 366,  ч.ч. 1, 2 ст. 369-2 КК України скеровано до суду для розгляду по суті.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводив слідчий відділ УСБУ в області.

Справу розглядатиме Богунський районний суд міста Житомира. Публічне обвинувачення здійснюватиме прокуратура Житомирської області.

Нагадаємо, житомирський активіст намагався сховати хабар у спідній білизні. На хабарі спіймали посадовця Коростенської райради.

Leave a Comment