На Житомирщині відбудеться обласний мистецький конкурс-фестиваль родин «Увага дитині-успіх країні»

На Житомирщині відбудеться обласний мистецький конкурс-фестиваль родин «Увага дитині-успіх країні»

Учасники – родини, які взяли на виховання дітей.

У листопаді на Житомирщині відбудеться обласний мистецький конкурс-фестиваль родин «Увага дитині-успіх країні». У конкурсі, який проходитиме у Житомирі, Коростені, Бердичеві та Новограді-Волинському, візьмуть участь усі райони та об’єднані територіальні громади області. Учасники – родини, які взяли на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, покажуть своє мистецтво у номінаціях «Родинний марафон талантів – «Хвилина слави»», «Світ родинних захоплень» та «Родинна смакота».

Організатор фестивалю – Благодійний фонд «Надія Є» за підтримки служби у справах дітей та управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації, спільно з благодійниками.

«Благодійний фонд «Надія Є» спрямував свою діяльність на те, аби подбати про творчий і духовний розвиток дітей та молоді, які мають життєві труднощі. Вважаємо, що саме така турбота буває важливішою за матеріальну допомогу. Хочемо дати дитині відчути, що вона потрібна, цікава як особистість, талановита, бо як знаємо, дітей без таланту не буває. Хто має бажання долучитися – телефонуйте 0976821400, бо «чужих дітей не буває»”, – каже голова фонду Надія Юшкевич.

Leave a Comment