На Житомирщині відбулися антитерористичні навчання силовиків (ФОТО)

На Житомирщині відбулися антитерористичні навчання силовиків (ФОТО)

Зі зброєю та диверсантами.

У Житомирській області 26 по 28 вересня відбулися планові антитерористичні навчання, які провела Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в області. Метою навчань стало підвищення рівня міжвідомчої взаємодії із запобігання диверсійним та терористичним загрозам. Про це повідомила прес-група УСБ України в області.

“Під час виконання тренувальних завдань силовики здійснили комплекс заходів із виявлення і нейтралізації умовних диверсантів, які за легендою навчань проникнули на територію області, де планували здійснити вибухи на важливих цивільних та військових об’єктах. Завдяки злагодженим діям правоохоронців і військових «диверсійна група» була знешкоджена, наслідки підривної діяльності локалізовані. За результатами тренувань учасники проаналізували кожен етап проведеної спецоперації, відзначивши належний рівень підготовки суб’єктів боротьби з тероризмом. Крім того, Координаційною групою була означена низка пропозицій із покращення окремих елементів контрдиверсійної та антитерористичної діяльності”, – йдеться у повідомленні.

До слова, у тренуваннях в умовах максимально наближених до реальних взяли участь співробітники регіонального управління СБУ, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Збройних Сил України, Національної гвардії, прикордонники, представники органів державної влади й місцевого самоврядування та інші суб’єкти боротьби з тероризмом.

Leave a Comment