На Житомирщині ввели додаткові обмеження у прикордонних районах

Від 23 травня у північних районах області вводять додаткові обмеження. Про це повідомила пресслужба Житомирського прикордонного загону.

«Дані обмеження введені через збройну агресію російської федерації та для забезпечення заходів зміцнення національної безпеки і оборони України та діятимуть відсьогодні до закінчення воєнного стану», ‒ йдеться у повідомленні.

Зокрема, в межах до 20 км від державного кордону Коростенського району Житомирщини заборонено пересування осіб та транспортних засобів, проведення всіх видів робіт поза населеними пунктами під час комендантської години. Відтепер перебувати у лісі та пересуватися ним зможуть лише лісівники та й то за умови попередження прикордонників про це не пізніше, ніж за 2 години. У межах тієї ж зони не дозволятиметься проведення будь-яких робіт, окрім ліквідації наслідків стихійного лиха, інфекційних захворювань та тих, які здійснюються в межах міжнародних договорів.

Окрім цього, на період воєнного стану не дозволяється полювання та риболовля в межах відстані до 20 км від кордону та носіння буд-яких варіантів військової форми.

Нагадаємо, що з початку квітня комендантська година в області триває з 22-ї ночі до 5-ї ранку. З березня тривалість комендантської години на Житомирщині зменшили на годину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *