На Житомирщині викрили групу, яка допомагала чоловікам ховатися від призову

На Житомирщині викрили групу, яка допомагала чоловікам ховатися від призову

Відправляли на «навчання» до Європи.

Контррозвідка Служби безпеки України на Житомирщині викрила схему, за якою особи призовного віку незаконно перетинали кордон України. Про це повідомили у пресгрупі СБУ області.

Як стверджують у відомстві, упродовж останніх кількох місяців за цією схемою «на навчання» до європейських вузів виїхали декілька десятків чоловіків призовного віку.

«Міграційну» діяльність організували троє житомирян. Двоє з них – працівники місцевого бюро перекладів. Третій раніше займався працевлаштуванням українських заробітчан за кордоном, нині – офіційно непрацюючий», ‒ йдеться у повідомленні.

За 1 тис. 400 євро ділки організовували виїзд бажаючих до країн Євросоюзу у статусі «студента допідготовчого курсу європейського вуза». «Клієнти» отримували повний пакет документів, необхідних для виїзду «абітурієнтів» за кордон.

Правоохоронці затримали фігурантів справи «на гарячому» – після передачі пакету документів черговому 25-річному ухилянту.

Двом учасникам схеми вже повідомлено про підозру за ч.3 ст.332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Вивчається документація, вилучена у ході слідчих дій у тому числі у офісних приміщеннях бюро перекладів, для встановлення фактичної кількості «ухилянтів», які скористалися «міграційними послугами» ділків.

Нагадаємо, що СБУ викрило «деенерівця», який хотів за завданням рашистів влаштуватися на службу у ЗСУ. Співробітники Служби безпеки України затримали агента рашистів.

Leave a Comment