На Житомирщині вилучили майже одну тисячу літрів етилового спирту, призначеного для виготовлення фальсифікату

На Житомирщині вилучили майже одну тисячу літрів етилового спирту, призначеного для виготовлення фальсифікату

ФОТО.

На Житомирщині вилучили майже одну тисячу літрів етилового спирту, призначеного для виготовлення фальсифікату. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

Бердичівською місцевою прокуратурою за участі Управління стратегічних розслідувань в Житомирській області та Бердичівського відділу поліції вжито скоординованих заходів щодо протидії незаконному обігу та реалізації спирту.

“Досудовим розслідуванням встановлено, що на територію Житомирщини, з метою збуту, а також подальшого незаконного виготовлення фальсифікованої алкогольної продукції, шість місцевих жителів організовали постачання із сусідньої області спирту етилового.

За процесуального керівництва Бердичівської місцевої прокуратури, у межах кримінального провадження, 15.07.2020 у складських приміщеннях та місцях мешкання фігурантів справи, у містах Житомирі та Андрушівці проведено шість санкціонованих обшуків.

Під час обшуків виявлено та вилучено майже 1000 літрів спирту етилового, що зберігався у ємкостях різного об’єму, ящик готової горілчаної продукції сумнівної якості та чорнову бухгалтерію”, – йдеться у повідомленні.

Наразі виявлену продукцію вилучено, вживаються заходи щодо накладення на неї арешту, призначення відповідних судових експертиз, а також встановлення усіх інших осіб, причетних до злочинної діяльності. Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводить Бердичівський відділ поліції. Процесуальне керівництво здійснює Бердичівська місцева прокуратура.

Нагадаємо, масову гибель риби екологи зафіксували поблизу очисних споруд спиртового комбінату. СБУ припинила у Житомирській області масштабну оптову торгівлю фальсифікованим алкоголем.

Leave a Comment