На Житомирщині зафіксували африканську чуму свиней

На Житомирщині зафіксували африканську чуму свиней

Проводяться заходи по ліквідації та недопущенню поширення захворювання.

У селі Головки, що у Малинському районі, 4 жовтня у приватному господарстві виявили спалах африканської чуми. Про це повідомила прес-служба головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Нині, головним управлінням Держпродспоживслужби в Житомирській області проводяться заходи по ліквідації та недопущенню поширення захворювання на АЧС.

«Станом на 9 жовтня у вогнищі 7 голів свиней було піддано забою та утилізації. В зоні захисту ( села Квітневе, Лідовка, Маклаївка та Червоний Лан) забито 78 голів свиней, на даний час в цій зоні живі свині відсутні. Проводяться вимушені дезінфекції місць утримання та забою тварин», – йдеться у повідомленні.

Виставлені карантинні пости при в’їзді та виїзді з населеного пункту. Обладнані та заправлені дезрозчином дезбар’єр, поставлені шлагбаум та попереджувальні знаки.

Нагадаємо,що нещодавно що нещодавно жителька селища Андрушівки вночі потрапила до інфекційного відділення центральної районної лікарні через отруєння грибами. 9-річна дитина потрапила у лікарню з діагнозом “правець”.

 

Leave a Comment