На Житомирщині заочно засудили помічника командира підрозділу «днр»

На Житомирщині заочно засудили помічника командира так званої оперативно-тактичної групи «кольчуга» терористичної організації «днр». Про це повідомили у пресгрупі СБУ у Житомирській області.

«Уродженець Макіївки, колишній підприємець у 2014 році добровільно приєднався до лав так званої «народної міліції терористичної організації «днр» та отримав позивний «Студент». Чоловік «служив» у складі підрозділу радіаційного, хімічного та бактеріологічного захисту т.зв. «Гвардійської оперативно-тактичної групи «кольчуга», згодом – очолив його», – розповіли у спецслужбі.

Чоловік також знімався для промоплакатів та у відеороликах, де агітував вступати до лав терористичних збройних формувань. Обличчя «Студента» навіть стало прототипом для графіті «воїна-визволителя днр», яке свого часу «прикрасило» одну з будівель Донецького технічного університету.

«Нині у складі назаконного збройного формування «кольчуга» на посаді помічника керівника цього формування він продовжує брати активну участь у бойових діях проти своєї держави, завзято пропагує російські ідеологічні погляди і навіть, за оперативними даними СБУ, дослужився до псевдозвання «підполковник»», – додають у СБУ.

Бойовика заочно засудили до 12 років в’язниці. Відлік відбуття терміну почнеться після його затримання. Нині його оголошено у розшук.

Нагадаємо, що у Житомирі заочно засудили заступника командира роти штурмового батальйону «днр».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *