На Житомирщині заздалегідь почали готуватися до проблем із газом

На Житомирщині заздалегідь почали готуватися до проблем із газом

Закуповують деревину та торфобрикети.

Комунальні та державні підприємства, установи та заклади почали готуватися до ймовірних проблем із газом у опалювальний період. Такий висновок можна зробити на підставі закупівель, оприлюднених на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендери на закупівлю альтернативного газу палива почали з’являтися на «ProZorro» ще з початку червня. Щоправда, турбуватися про зиму масово почали поки що лише у районах області. Зокрема, у Олевській та Овруцькій громаді для садочків, амбулаторій та адміністративних установ купують дрова. У Ружинській громаді перевагу надають торфобрикетам. А управління міграційної служби в області взагалі оголосило тендер на придбання кондиціонерів, що працюють у режимі охолодження та обігріву.

Деревину для опалення купують комунальні заклади Житомирської обласної ради, Коростенської міської ради, Коростишева та навіть КЕВ м. Житомира.

Про закупівлю 1800 кубометрів деревини 22 червня оголосили і у Романівській лікарні однойменної селищної ради. На її придбання у бюджеті передбачили аж 2,5 млн грн.

І хоча в уряді запевняють, що проблем із газом в Україні під час опалювального періоду 2022-2023 років не буде, в області, схоже, готуються до найгіршого варіанту. Як кажуть, «про всяк випадок»…

Нагадаємо, що державна міграційна служба в області придбає кондиціонери на понад 140 тис. грн. Олевська міська лікарня оголосила тендер на закупівлю дров для опалення своїх приміщень.

Leave a Comment