На Житомирщині жінка, яка збирала гриби, знайшла 14 мінометних мін та снаряд

На Житомирщині жінка, яка збирала гриби, знайшла 14 мінометних мін та снаряд

Небезпечна знахідка.

Арсенал боєприпасів часів минулої війни 10 липня виявили в Любарському районі. Про це повідомили в управлінні цивільного захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації.

« У селі Коваленки Любарського району жителька Любара під час збирання грибів виявила цілий арсенал боєприпасів часів минулої війни. Зокрема, 14 мінометних мін калібру 82 мм та 75 мм артилерійський снаряд», – розповів головний спеціаліст управління Микола Мінчук.

До слова, за інформацією прес-служби управління ДСНС України у Житомирській області, цього ж дня піротехніки знешкодили два артснаряди в Брусилівському районі. Одне з повідомлень надійшло з села Осівці Брусилівського району. Там, неподалік від місцевого озера діти знайшли боєприпас, що лежав під деревом. Ще один артснаряд виявили мешканці Брусилова. Громадяни перебирали дрова на власному подвір’ї і небезпечний предмет знаходився під ними.
Аби запобігти лиху в управлінні нагадують: у разі виявлення підозрілих предметів, схожих на боєприпаси, необхідно негайно сповістити місцеві органи влади та пожежно-рятувальну службу за номером 101. Категорично заборонено брати вибухонебезпечні предмети в руки, переносити з місця на місце, розпилювати їх або ж здавати в металобрухт.

Нагадаємо, у поліції розповіли, яку зброю добровільно здають жителі області: автомат Калашнікова, боєприпаси, димові шашки. У Житомирському районі через вибух боєприпасу на власному подвір’ї постраждав чоловік.

Leave a Comment