На Житомирщині 8 осіб претендують на одне робоче місце

На Житомирщині 8 осіб претендують на одне робоче місце

Кількість безробітних зменшилася втроє.

Протягом січня – лютого нинішнього року кількість безробітних на Житомирщині зменшилася на 30 %. На одну вакансію в середньому по Житомирській області претендувало вісім осіб Про це повідомила прес-служба обласного центру зайнятості.

Найбільший попит на працівників, як стверджують у центрі зайнятості, спостерігається у роботодавців у Романівському, Коростишівському, Баранівському і Попільнянському центрах зайнятості.

“Загалом же упродовж двох місяців в області працевлаштували майже 5,5 тис. осіб, що на 30 % більше у порівнянні з 2016 роком. У розрізі районів найбільше робочих місць отримали безробітні жителі Брусилівського і Житомирського районів та житомиряни. Значно менше потреб у роботі забезпечили у Новоград-Волинському, Радомишльському, Бердичівському та Баранівському районах”, – йдеться у повідомленні.

Найчастіше роботу шукають жінки. Станом на 1 березня 2017 року з 17,9 тис. безробітних громадян більше половини становили жінки. Понад тисяча шукачів роботи – це особи з обмеженими фізичними можливостям, майже стільки ж – учасники АТО.

Не вистачає на ринку праці області державних виконавців, електрогазозварників, швачок, верстатників, водіїв тролейбуса, токарів, закрійників, слідчих і навіть поліцейських.

Нагадаємо, що станом на жовтень 2016 року на Житомирщині народжувалося хлопчиків більше, ніж дівчаток. У Ємільчинському районі на одне вільне місце у січні претендували 770 безробітних.

Leave a Comment