На Житомирщині бібліотекар поширювала проросійську пропаганду

На Житомирщині бібліотекар поширювала проросійську пропаганду

СБУ офіційно застерегла працівницю від протиправних дій.

Співробітники управління СБ України в Житомирській області припинили незаконну діяльність завідувачки відділу центральної бібліотеки районного центру Житомирщини, яка поширювала в Інтернеті та серед працівників і відвідувачів цього освітньо-культурного закладу антидержавну пропаганду на підтримку агресії Російської Федерації проти України. Про це повідомила прес-група УСБ України в Житомирській області.

«Будучи активною учасницею ряду антиукраїнських і сепаратистських Інтернет-спільнот, завідувачка постійно здійснювала репост розміщених на них текстових, фото- та відеоматеріалів, що викривлено трактують події Революції Гідності, виправдовують агресію РФ щодо України та прославляють її президента як єдиного «спасителя мирного населення на Донбасі», – йдеться у повідомленні.

За висновками спеціалістів, розповсюджена нею інформацію була направлена на маніпулювання суспільною свідомістю шляхом подачі недостовірної інформації щодо цілей та дій представників РФ на незаконно анексованих і захоплених територіях нашої держави.

«Під час проведення у бібліотеці масового виховного заходу для учнів старших класів та педагогів гімназії, присвяченого подіям Революції Гідності, жінка продемонструвала відео російських ЗМІ із антиукраїнськими кадрами, що надзвичайно обурило присутніх», – розповіли у прес-службі.

Більше того, стенд-виставку, присвячену загиблим воїнам АТО, завідувачка змусила працівників винести із приміщення свого відділу, де та експонувалася, оскільки «вона не могла дивитися на вбивць мирних жителів Донбасу».

Така відверта антиукраїнська позиція бібліотекарки обурила як її колег, так і відвідувачів закладу, які й звернулися до управління СБУ.

«Служба безпеки України офіційно попередила жінку, що у випадку подальшого поширення нею аналогічних матеріалів та продовження антиукраїнської пропаганди її дії кваліфікуватимуться за статтями 110 та 258-3 Кримінального кодексу України», – наголосили у прес-службі.

Протиправний контент із адміністрованих нею сторінок у соціальних мережах вона видалила добровільно.

Нагадаємо, за співпрацю з «ДНР» житомирянка може отримати два роки виправних робіт. Юристку з «ДНР» взяли під варту.

Leave a Comment