На Житомирщині квартирант облаштував в орендованій квартирі наркопритон

На Житомирщині квартирант облаштував в орендованій квартирі наркопритон

Господар помешкання не заперечував.

Житель міста Новограда-Волинського здав в оренду рівненчанину кімнату у своїй оселі, де квартирант налагодив виготовлення наркотиків для власного вжитку. З помешкання правоохоронці вилучили понад 8 кілограмів наркосировини, опій та засоби для його виробництва. Про це повідомив відділ комунікації ГУНП в Житомирській області.

«На момент візиту правоохоронців в оселі знаходилися і 58-річний господар, і 29-річний уродженець Рівненської області, який тимчасово орендував тут кімнату. За словами власника, він знав про пагубну пристрасть свого квартиранта до наркотиків, втім нічого проти вживання опію у своїй квартирі не мав. З дозволу господаря правоохоронці провели огляд  помешкання», – йдеться у повідомленні.

IMG_0715_веб

У квартирі правоохоронці виявили близько 8,5 наркотичної сировини – макової соломи, 3,5 л екстракційного опію та специфічне приладдя для його виготовлення.

За незаконне виготовлення та зберігання наркотичних засобів, згідно з ч.1 ст. 309 Кримінального кодексу України, молодикові загрожує покарання у вигляді штрафу, виправних робіт, піврічного арешту, обмеження або позбавлення волі на строк до 3 років.

IMG_0710_веб

«Також вирішується питання правової кваліфікації дій власника квартири, який надав місце для незаконного вживання та виготовлення наркотиків. Чинне законодавство за такі дії передбачає ув’язнення на строк від 3 до 5 років», – поінформували у прес-службі.

IMG_0699_веб

Нагадаємо, житомирянка зберігала вдома понад 1,5 кг наркотичного зілля.

Leave a Comment