На Житомирщині вирішили, як захищатимуть права дітей під час децентралізації

На Житомирщині вирішили створити консультаційну групу з питань забезпечення та захисту прав дитини в процесах децентралізації та формування об’єднаних територіальних громад. Про це йдеться у спільному розпорядженні голів ОДА та облради – Сергія Машковського та Анжеліки Лабунської.

Згідно з документом, до 20 лютого члени групи повинні надати службі у справах дітей ОДА свої пропозиції із зазначених питань до загального плану роботи. Служба ж, у свою чергу, до 1 березня зобов’язується узагальнити пропозиції, сформувати план роботи консультаційної групи та подати на затвердження облдержадміністрації та обласній раді.

«Консультаційній групі [треба] опрацювати питання щодо особливостей виконання новоствореними об’єднаними територіальними громадами Житомирської області функцій із забезпечення та захисту прав дитини до 1 квітня 2016 року; підготувати та подати пропозиції щодо забезпечення прав дитини в ході діяльності об’єднаних територіальних громад Житомирської області до 01 вересня 2016 року облдержадміністрації та обласній раді», – йдеться також у розпорядженні.

Співголовами консультаційної групи стали заступники голів ОДА та облради – Ярослав Лагута і Наталія Рибак. Крім них, до новоствореного органу ввійшли ще 25 осіб. Серед них – керівники профільних структурних підрозділів ОДА, депутати облради та голови об’єднаних територіальних громад у районах.

2016-02-14_120603

Нагадаємо, Житомир став одним із чотирьох обласних центрів, в яких уряди Німеччини та Швейцарії за три роки планують втілити проект «Інтегрований розвиток міст в Україні». Його загальний бюджет становитиме 6 млн грн, а підготовчий етап розпочнеться орієнтовно за п’ять тижнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *