На Житомирщині з’явилися вулиці названі на честь загиблих воїнів АТО

На Житомирщині з’явилися вулиці названі на честь загиблих воїнів АТО

Їхніми імена перейменовано сім вулиць.

Вулиці Віктора Коренівського, Олександра Іщука, Павла Ящука, Василя Малянівського, Сергія Коренівського, Віктора Верещака, Миколи Жука віднедавна з’явилися в області. Це імена бійців, які загинули в АТО. Про це повідомила прес-служба обласної ради.

«На виконання рішення 4 сесії обласної ради сьомого скликання щодо виконання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» у селищах і селах області  триває процес перейменування  вулиць. Значна кількість сільських та селищних рад на сесіях вже прийняли відповідні рішення», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, рішенням Городківської сільської ради Андрушівського району перейменовано вулицю Садову на честь земляка Віктора Коренівського, розвідника 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, який загинув 18 лютого 2015 року у Дебальцевому.

Рішенням Першотравенської селищної ради Баранівського району  вулицю Піонерську названо ім’ям Олександра Іщука, який поклав своє життя, виконуючи службові обов’язки у зоні АТО.

На  сесіях Андріяшівської, Никонівської сільських рад Бердичівського району прийнято рішення про перейменування вулиць на честь Павла Ящука, Василя Малянівського, Сергія Коренівського, Віктора Верещака – військовослужбовців, які загинули під час антитерористичної операції на Сході країни.

Рішенням Липнинської сільської ради Лугинського району вулицю Карла Маркса перейменовано на честь полеглого воїна Миколи Жука, а вулиця Леніна отримала назву Героїв Небесної Сотні.

«У Любарському районі змінено назви 114 вулиць на території селищної та 23 сільських рад. Відповідні рішення про перейменування вулиць прийняті у Ємільчинському, Малинському, Народицькому, Новоград-Волинському, Овруцькому, Попільнянському та Червоноармійському районах», – поінформували у прес-службі.

Нагадаємо, на Житомирщині чергова хвиля перейменувань.

Leave a Comment