На Житомирщині знову накрили підпільний цех з виробництва фальсифікованого алкоголю

На Житомирщині знову накрили підпільний цех з виробництва фальсифікованого алкоголю

 Вилучили 300 літрів спирту, 110 літрів фальсифікату та обладнання.

На Житомирщині прокуратура та податківці викрили та припинили діяльність підпільного цеху з виробництва фальсифікованої алкогольної продукції. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Установлено, що групою осіб, без відповідного офіційного дозволу та ліцензії на території Житомирської області організовано підпільний цех з незаконного виготовлення підакцизних товарів.

«Під час досудового розслідування прокуратурою області спільно із податковою міліцією області проведено обшуки у місцях виготовлення фальсифікованої алкогольної продукції на території Житомирської області та в місцях її збуту. За результатами обшуків, вилучено майже 300 літрів етилового спирту та 110 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, спеціальне обладнання, компоненти для їх виробництва та автотранспорт для перевезення незаконно виготовленої продукції», – йдеться у повідомленні.

На даний час подано клопотання до суду про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності. Досудове розслідування проводить податкова міліція області.

Прокуратура області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення підакцизних товарів з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей та їх незаконний збут, за ч. 3 ст. 204 КК України.

Нагадаємо, жителів області застерегли не купувати алкоголь у невстановлених місцях. На Житомирщині 50-річний чоловік виготовляв алкоголь в антисанітарних умовах.

Leave a Comment