На житомирському ТТУ не можуть знайти комплектуючі тролейбусів, придбаних три роки тому

На житомирському ТТУ не можуть знайти комплектуючі тролейбусів, придбаних три роки тому

Обліку ніхто не вів.

У житомирському трамвайно-тролейбусному парку не можуть знайти частини комплектуючих від тролейбусів «Skoda», придбаних у 2014-2015 роках. Про це під час прес-конференції розповів директор підприємства Євген Демчик.

«Комплектуючі від тролейбусів ми ремонтуємо самі. Якщо транспорт геть виходить з ладу, то те, що можна використати, забираємо на ремонт інших тролейбусів. Але після аудиту підприємства, виявили, що частини комплектуючих у транспортних засобах просто немає», – сказав Демчик.

За його словами, облік на підприємстві попередні керівники ТТУ не вели. І тепер запчастини для ремонту треба купувати коштом підприємства.

Тролейбуси придбали у 2014-2015 роках. Вони — одні із найновіших у трамвайно-тролейбусному управлінні.

Будь-який облік використання комплектуючих, їх заміни тощо на підприємстві взагалі був відсутній.

«Щоб чітко контролювати рух комплектуючих та процедуру ремонту, ввели новий порядок. Будемо вести електронний облік, щоб знати скільки комплектуючих використали для ремонту рухомого складу, скільки лишилося. А також початок і кінець ремонту», – додав Євген Демчик.

Нагадаємо, що Житомирська міська рада планує придбати у кредит 49 нових тролейбусів. У липні у Житомирі списали 24 тролейбуси та 5 трамваїв.

Leave a Comment