Напередодні річниці рашистського вторгнення в Україну скликають сесію Житомирської міськради

Депутати Житомирської міської ради зберуться на чергову сесію 23 лютого, напередодні річниці вторгнення росії в Україну. Відповідне розпорядження міського голови Сергія Сухомлина оприлюднили на сайті мерії.

Година, на яку депутати мають зібратися 23 лютого, у розпорядженні не вказана. Очевидно, що це зроблено з міркувань безпеки у світлі повідомлень про ймовірні атаки рашистів, які мають припасти на 24 лютого або дні, які передують цій даті.

На порядку денному сесії 56 питань. Серед них укладання партнерського договору між Житомиром та німецьким містом Дортмунд, передача гіпсового подруддя Сергія Корольова музею космонавтики тощо. На розгляд депутатів також винесуть питання щодо ліквідації дитячої стоматологічної поліклініки Житомира та перерозподіл бюджету.

Не оминуть увагою і земельні питання. Їх у порядку денному чергової сесії міської ради буде аж 12. Це, зокрема, надання дозволів на розробку технічної документації та її затвердження, а також продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

Нагадаємо, що у січні 2023-го року Житомирська обласна рада зібралася на сесію заради одного питання. Сесія Житомирської міської ради 15 грудня 2022-го року розглянула більше 100 питань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *