Нардеп з Житомира Розенблат буде вносити заставу в розмірі 7 мільйонів

Нардеп з Житомира Розенблат буде вносити заставу в розмірі 7 мільйонів

Згідно з законом, це буде протягом п’яти днів.

Народний депутат України від Житомира Борислав Розенблат має намір внести заставу в розмірі 7 мільйонів гривень. Про це він сказав, відповідаючи на питання “Української правди”, – пише видання.

“Так, я маю намір вносити заставу. Згідно з законом, це буде протягом п’яти днів”, – зазначив він.

На уточнююче питання, чи він буде це робити власними силами, чи розраховує на чиюсь допомогу, Розенблат відповів:

“Я думаю, що моя родина має можливість внести таку суму”.

Розенблат також підтвердив слова прокурора, що на нього дійсно вдягнули браслет стеження цієї середи.

За інформацією видання, 18 липня суддя Солом’янського районного суду Києва Світлана Кушнір обрала для депутата Розенблата запобіжний захід у вигляді застави 7 млн грн. Засіб електронного стеження вдягнули наступного дня після рішення суду.

До слова, відповідно до декларації депутата за 2016 рік, у нього є 1,72 млн дол. США готівкою. Сестра скандально відомого нардепа, яка є депутатом Новоград-Волинської районної ради, має понад 20 млн грн готівкою.

Нагадаємо, охоронця народного депутата Борислава Розенблата затримали на хабарі у 200 тис. доларів. Сам нардеп неодноразово заявляв про те, що звинувачення на його адресу ніщо інше, як провокація. Верховна Рада підтримала подання щодо зняття депутатської недоторканності з народного депутата від Житомира Борислава Розенблата, але подання про арешт відхилили.

Leave a Comment