Наречений з Інтернету, пообіцявши одружитися, ошукав жінку з Новограда на понад 5000 доларів

Наречений з Інтернету, пообіцявши одружитися, ошукав жінку з Новограда на понад 5000 доларів

Нині триває встановлення обставин події.

У Новограді-Волинському жінка познайомилася через мережу Інтернет із іноземцем, який пообіцявши одружитися, ошукав її на понад 5 тис. доларів США. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області. Нині триває встановлення обставин події.

За словами 47-річної жінки, вона познайомилася через тематичний сайт з іноземцем. Жінці сподобався привітний залицяльник – лікар з країни Близького Сходу. Чоловік деякий час спілкувався у чаті, а згодом зізнався їй у коханні та запропонував одружитися. На початку червня він повідомив, що вирушає до нареченої  в Україну, аби забрати її з собою.

«Утім, зустріч так і не відбулася. За кілька днів «наречений» зателефонував та повідомив, що має проблеми з документами і його затримали під час пересадки в аеропорту Нігерії. Потому з жінкою вже розмовляв «комісар», який зауважив, що утримання порушника обходиться кругленькою сумою та повідомив про необхідність сплати майже 5 тисяч доларів США.

Жінка, не маючи таких коштів, позичила їх у подруги та переказала на вказаний рахунок. «Комісар» підтвердив отримання, однак повідомив, що для звільнення її нареченого необхідно сплатити суму, утричі більшу за попередню, хоча, дізнавшись про неможливість цього, одразу погодився на значно меншу сплату.

Лише розпочавши знову шукати кошти, жінка врешті отямилась та, зрозумівши, що її ошукали, звернулася до поліції», – розповіли у поліції.

Нині у рамках кримінального провадження триває з’ясування усіх обставин події. Поліцейські закликають громадян бути розважливими та обережними під час спілкування у всесвітній павутині та при здійсненні фінансових операцій.

Нагадаємо, у пенсіонерки шахрайка видурили 70 000 гривень, обмінявши їх на папір. У 80-річного пенсіонера шахрайка видурила всі заощадження, обмінявши на папір.

 

 

Leave a Comment