Нацполіція області  шукає оперуповноважених та слідчих. Є 80 вакантних місць

Нацполіція області  шукає оперуповноважених та слідчих. Є 80 вакантних місць

Розмір зарплати становитиме від 10 тис. грн.

Головне управління Національної поліції в Житомирській області проводить набір кандидатів на посади слідчих та оперуповноважених. Про це розповів начальник управління В’ячеслав Печененко на прес-конференції 23 січня.

«Управління проводить набір кандидатів на посади оперуповноважених і слідчих поліції. У слідчому та кримінальному блоках на сьогодні по 40 вакантних місць. Це пов’язано з тим, що кожного року у будь якому підрозділі поліції є плановий відтік кадрів. Причина звільнення – за вислугою років чи за сімейними обставинами. Бажано, щоб кандидатів на посаду було якомога більше. Участь у конкурсі мають право брати як цивільні громадяни, так і колишні службовці МВС. Для останніх процес навчання буде скорочений», – сказав Печененко.

За його словами, набір кандидатів на посади триватиме близько двох місяців. Навчання при Житомирському відділенні Національної академії внутрішніх справ України триватиме чотири місяці. У період навчання кандидати отримуватимуть мінімальну заробітну плату без премій. Після завершення навчання і виконання службових обов’язків розмір зарплати становитиме від 10 тис. грн.

Головними вимогами до кандидатів є наявність громадянства України, вільне володіння українською мовою, вища освіта будь якого напрямку для кандидатів у оперуповноважені та вища юридична – для кандидатів у слідчі. Обов’язкове знання Конституції України, Закону України «Про національну поліцію» та «Про запобігання корупції»

Прийом анкет на вакантні посади здійснюватиметься 10 днів, починаючи від 23 січня.

«Наступний етап – тестування на знання законодавства та особистісних здібностей кандидата, визначення його рівня логічного та аналітичного мислення. Після медичного обстеження запланована перевірка рівня фізичної підготовки, психологічне тестування, співбесіда з поліцейською комісією», – розповів заступник начальника ГУНП Андрій Мамульчик.

Спеціальне навчання кандидатів на посаду оперуповноважених розпочнеться з 21 березня, а слідчих поліції – з 18 квітня. Вимоги до перевірки рівня фізпідготовки будуть полегшені, порівняно з попередніми нормативами.

Нагадаємо, На Попільнянщині за хабар затримали начальника сектору патрульної поліції. Звільнили поліцейських, які у нетверезому стані потрапили у ДТП на службовому авто.

Leave a Comment