Навколосвітня подорож на байках: у Житомирі побували учасниці Всесвітньої мотоциклетної жіночої естафети

Навколосвітня подорож на байках: у Житомирі побували учасниці Всесвітньої мотоциклетної жіночої естафети

ФОТО.

До Житомира 29 травня приїхали учасниці Всесвітньої мотоциклетної жіночої естафет, яка стартувала у Великобританії ще 25 лютого. Український етап триває впродовж чотирьох днів – з 28 по 31 травня. Метою  естафети є популяризація жіночого байкерського руху, а також демонстрація важливості розвитку мотоіндустрії з урахуванням побажань і потреб жінок. Про це повідомила прес-служба міської ради.

Мотоциклетна акція вже перетворилась на вірусний жіночий рух, у якому задіяні жінки зі всього світу. Адже у ній беруть участь понад 15000 мотоциклісток з більш ніж 90 країн по всьому світу – від Європи, Африки, Австралії, Нової Зеландії, Азії до Південної та Північної Америки. Це може стати заявкою на реєстрацію нового світового рекорду за кількістю учасниць, терміном естафети та кількістю задіяних країн і потрапити до Книги рекордів Гіннеса.

«Я вже 91 день і 24 тисячі кілометрів у дорозі. Розпочала з Шотландії. Проводжу з учасницями естафети увесь вільний час. Завдяки естафеті, ми зустрічаємося з різними людьми, представниками різних країн. Ми разом проводимо час, а також обмінюємось контактами і підтримуємо дружні відносини. Усім мото-леді велике спасибі за підтримку нашої мотоестафети», – сказала учасниця естафети з Австралії Коел Едлін.

До слова, в Україні мотоциклістки вже проїхали через такі міста: Ковель, Луцьк, Дубно, Рівне, Новоград-Волинський. Далі жінки вирушать до Вінниці, Хмельницького, а також Чернівців.

Автор фото: Дмитро САВЧЕНКО.

Leave a Comment