Найбільш оплачувані пропозиції роботи в області – для слюсарів, водіїв та електрогазозварників

Найбільш оплачувані пропозиції роботи в області – для слюсарів, водіїв та електрогазозварників

До 15 000 гривень.

На 1 лютого  в базі обласної служби зайнятості було 2 тис. 721 вакансія, що на 185 більше, ніж рік тому на цю ж дату. Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 5 тис. 161 грн, у 74% вакансій розмір заробітної плати – вище мінімальної. Про це повідомили у відділі  інформаційної роботи обласного центру зайнятості. 

“Найвищий рівень зарплати у січневих вакансіях пропонувався таким працівникам:

слюсарям зі складання металевих конструкції – 15 тис. грн.

електрогазозварникам на автоматичних та напівавтоматичних машинах – 15 тис. грн.

водію навантажувача – 14 тис. грн.

комплектувальникам проводів – 12,4 тис. грн.

інженеру-конструктору – 12 тис. грн.

слюсарям з ремонту колісних транспортних засобів – 12 тис. грн.

водіям автотранспортних засобів 12 тис. грн”, – йдеться у повідомленні.

До слова, у  січні  1 тис. 930 роботодавців Житомирщини поінформували службу зайнятості області про наявність майже 5 тис. 700 вакансій. Кожне четверте вільне робоче місце було на підприємствах переробної промисловості; 17% – в оптовій та роздрібній торгівлі; 9% – у сфері держуправління й оборони; 8% – в освіті; 7% – охороні здоров’я; 7% – транспорті. Найбільший попит був заявлений на фахівців робітничих професій – 52% вакансій, для службовців було 29% пропозицій у загальній кількості, решта вакансій (19%) – не вимагали від претендентів певної освіти чи кваліфікації, для працівників без професії.

Нагадаємо, на початок року роботодавці області заборгували зарплати більше, ніж торік. Майже 700 тисяч жителів області отримали роботу за допомогою центру зайнятості.

Leave a Comment