Найкраща жінка для підполковника: хто стане «The Best»?

Найкраща жінка для підполковника: хто стане «The Best»?

«Франківці» покажуть житомирянам нову виставу

Вистава «The Best» — яскрава комедія у виконанні відомих артистів Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, готова приємно вразити жителів Житомира.

Постановник та виконавець головної чоловічої ролі — відомий український митець Анатолій Хостікоєв, який також є автором п’єси. Він розповідає історію про відставного підполковника Антона Степановича, який через втрату дружини знаходить розраду лише у риболовлі. Але одного разу його плани та розмірене життя порушують три неординарні жінки, які починають боротьбу за його серце.

Цікаво, що це за жінки, чому вони так зацікавились героєм та чи зможуть розтопити його почуття? Тоді варто придбати квиток на виставу та знайти всі відповіді на питання!

Вистава пропонує великий спектр характерів і поєднує реальність з певними фантастичними елементами. Варто зазначити, що це поєднання гармонійне та допомагає створити цікавий сюжет, який тримає інтригу до кінця. Глядачі зможуть насолодитися грою провідних столичних акторок Любові Куб’юк, Людмили Смородиної та Наталії Сумської.

Постановник не забув про яскраві акценти, які привертають особливу увагу глядачів. Чого вартий лише яскравий музичний номер у виконанні Наталії Сумської у фіналі дійства!

Особливо цінне те, що вистава є частиною благодійного проєкту. Артисти разом з продюсерським центром ARENA CS направляють більшу частину зібраних коштів на придбання автівки для українських захисників. Кожен глядацький квиток підтримує дуже важливу та актуальну для нашої країни справу.

Попри на те, що вистава «The Best» — дебют Анатолія Хостікоєва як драматурга, результат вийшов геніальним. Ця камерна постановка дійсно здатна здивувати, розвеселити та розчулити.

Та головним є те, що вистава «The Best» цікава не лише досвідченим театралам. Команда створила не просто черговий мистецький проєкт. Це — маленький всесвіт для небайдужих українців, які прагнуть натхнення та перезавантаження. Він да можливість відволіктися від тривог та новин, отримати нові сили й наснагу. Саме так кажуть та пишуть глядачі з українських міст, які вже встигли побачити виставу. Зараз готується прем’єра для жителів Житомира, тож настав час купувати квитки. І варто поспішити, бо їх все менше!

Leave a Comment