Нелюди: подружжя 4 роки тому вбило доньку та спалило тіло у печі

Правоохоронці завершили розслідування цинічного вбивства 5-річної дитини подружжям з Овруччини. Тіло вбитої малечі кинули у піч, а потім втопили рештки. Про це повідомила прокуратура області.

«Подружжя, перебуваючи у цивільному шлюбі, виховувало троє спільних малолітніх дітей. Того вечора 50-річного горе-батька роздратував плач найстаршенької, 5-річної доньки, яка була дитиною з особливими потребами. Щоб вгамувати малолітню, він вдарив її кулаком по голові та загнав під ліжко. Лише через декілька годин мати підійшла до дитини, яка увесь час лежала під ліжком, ховаючись від батька, побачила на голові сліди удару, та, незважаючи на скарги про біль, не викликала екстрену медичну допомогу, а поклала спати.

Вранці дитина ще подавала слабкі ознаки життя, однак батько вирішив, що вже пізно її рятувати. Аби приховати сліди скоєного злочину, тіло спалив у печі, а попіл з рештками викинув у річку, щоб течія віднесла подалі від дому», ‒ розповіли у прокуратурі.

Вбивство рідної доньки обвинувачені приховували дев’ять місяців. Працівників соціальних служб запевняли, що «все гаразд», показуючи їм через вікно переодягненого меншого братика та цинічно продовжували отримувати державні виплати на вбиту доньку.

Довести вину подружжя було неймовірно складно, пояснюють правоохоронці, адже від скоєння злочину пройшло багато часу. Поліції довелося перекривати русло річки, де виявлено людські рештки зі слідами термічного спалення. В ході ряду судових експертиз було доведено, що це саме 5-річна донька обвинувачуваних.

Подружжя так і не визнало свою вину у скоєному. Чоловік перекладав її на дружину, вона ‒ на нього. Однак ювенальний прокурор довів винуватість обох і суд виніс покарання у вигляді 15 років тюрми для чоловіка і 7 ‒ для дружини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *