Невідомий жартівник «назвав» вулиці у передмісті Житомира прізвищами міських голів

Невідомий жартівник «назвав» вулиці у передмісті Житомира прізвищами міських голів

Розмістив на мапах Google.

У приміському селі Барашівка з’явилися вулиці Сухомлина, Шелудченко, Буравкова та Дебоя. Щоправда, лише в мережі Інтернет на мапах Google. В такий спосіб, як виявилося, хтось просто пожартував.

Як повідомили «Вголос.Zt» жителі самої Барашівки, жартівники «переназвали» вулиці дачного масиву. Насправді нові найменування вулицям ніхто не присвоював. Примітно, що на мапі є вулиці Сухомлина, Цимбалюк, Шелудченко, Буравкова та Фесенка. А ось прізвищем екс-мера Володимира Дебоя назвали тупик. До «жарту» ці вулиці на картах Google називалися Дачна, Лісова та Барвінкова.

Жителі Барашівки переважно розцінили нові назви вулиць як жарт. Однак селяни бачать тут і «політичний підтекст». Вже більше року в Іванівській сільській раді, до якої відноситься і згаданий населений пункт, ведуться баталії щодо створення об’єднаної територіальної громади. Більшість місцевих схиляється до об’єднання із сусідньою Березівкою. Однак є також невелика кількість прихильників приєднання до Житомира.

Нагадаємо, що у соцмережах висміяли сільського голову за премію з нагоди 8 березня. Невідомі жартівники перевернули автомобіль у Житомирі.

Leave a Comment