Незвичайна вистава “Оскар та Рожева Пані” змусила плакати житомирян (ФОТО)

Незвичайна вистава “Оскар та Рожева Пані” змусила плакати житомирян (ФОТО)

Плакали навіть чоловіки.

Прем’єра благодійного арт-проекту “Оскар і Рожева Пані” за мотивами всесвітньо відомого роману Еріка-Еммануеля Шмітта, яка відбулась у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги 29 жовтня, довела глядачів до сліз. Вражені виставою житомиряни не могли стримувати емоцій.

oskar-i-rozheva-pani-7

Неперевершена гра акторів змусила глядачів переживати кожну хвилину вистави. “Оскар і Рожева Пані” стала не лише творчою подією, а також соціальною акцією, яка покликана привернути увагу суспільства до проблем паліативної допомоги тяжко хворим дітям.

oskar-i-rozheva-pani-10

Виконавцями ролі Оскара були учні Івано-Франківської театральної студії Влад Балюк і Марко Кирильчук, а Рожеву Пані зіграла Ірма Вітовська, яка й ініціювала благодійний проект.

oskar-i-rozheva-pani

Актори настільки реально та правдиво передавали переживання, що здавалося ніби вони  й справді перевтілилися у головних героїв роману Шмітта.

oskar-i-rozheva-pani-8 oskar-i-rozheva-pani-9 oskar-i-rozheva-pani-6 oskar-i-rozheva-pani-5 oskar-i-rozheva-pani-4 oskar-i-rozheva-pani-3

oskar-i-rozheva-pani-2

Нагадаємо, що Житомир може отримати звання «Найблагодійніше місто в Світі». З цією метою у квітні 2017 року в Житомирі відбудеться Всесвітній З’їзд Молоді за подолання негативних явищ у світі – Всесвітній Рекорд Доброти. Цьогоріч у квітні Житомиру за найактивніший збір коштів присвоїли звання “Найблагодійніше місто України”. Наступного року організатори хочуть встановити новий рекорд – зробити місто найблагодійнішим у світі.

Leave a Comment