Нікому не треба: житомирська мерія кілька років не може продати 6 приміщень

Житомирська міська рада кілька років не може продати з аукціону 6 приміщень комунальної власності. Найстаріший аукціон із приватизації оголошено ще у листопаді 2019 року.

Нежитлову будівлю комунальної власності по площі Польовій, 10 виставили на продаж ще у листопаді 2019 року. До сьогодні на купівлю приміщення площею 12 квадратних метрів не зголосився ніхто. Вартість об’єкта складає 67,5 тисяч гривень.

Другим «старожилом» є приміщення у самісінькому центрі, розташоване по Великій Бердичівській, 9. Площа об’єкта складає понад 200 квадратних метрів. Однак донині воно «чекає» на охочих придбати його за понад 1 мільйон гривень.

У листопаді 2021 року Житомирська міська рада розпочала процедуру продажу приміщення площею понад 300 квадратних метрів по вулиці Юрка Тютюнника, 23. Розташоване фактично у центральній частині міста. Вартість оцінили у понад 1,6 мільйона гривень.

Майже за 600 тисяч гривень із листопада 2021 року намагаються продати приміщення площею понад 45 квадратних метрів по проспекту Миру, 61/2. На сьогодні охочих його придбати теж немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *