Ноу-хау: у Житомирі на Театральній пеньок обклали новою плиткою (ФОТО)

На вулиці Театральній у Житомирі підрядник, який укладав плитку, не видалив пеньок від старого дерева. Його просто обклали з усіх боків новою тротуарною плиткою.

Чому підрядник залишив рештки старого дерева — ніхто не знає. Як пояснив у коментарі «Вголос.Zt» в. о. начальника управління капітального будівництва Житомирської міської ради В’ячеслав Глазунов, дерево могли зрізати вже після укладання плитки. Саме це управління є замовником робіт із укладання тротуарної плитки.

«Це могло зробити КП «Зеленбуд» або ЖЕК, який обслуговує дану територію. Могли зрізати його власники прилеглого приміщення. Наше управління до цього пенька не має ніякого відношення», – сказав Глазунов.

За його словами, видалення рештків дерева у звичний спосіб може пошкодити саму плитку та комунікації. Керівник УКБ також запевнив, що на сьогодні існує практика видалення пеньків за допомогою спеціальної рідини.

«Від її дії через кілька днів дерево просто всихає і видаляється без будь-яких проблем», – додав В’ячеслав Глазунов.

В той же час на КП «Зеленбуд» таким діям управління дивуються. І запевняють, що дерево зрізане давно.

«Тепер щоб видалити пеньок — потрібно або наново розбирати укладену плитку або ушкоджувати її. Чому підрядники не видалили його вчасно — невідомо. Можливо, цей пеньок є “історичною пам’яткою”», – сказав заступник директора КП «Зеленбуд» Володимир Савченко.

Нагадаємо, що у Житомирській міській раді без тендеру визначили, хто закінчуватиме укладати тротуарну плитку на Театральній. Напередодні дня міста Сергій Сухомлин сказав, що до свята новий підрядник може не закінчити роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *